Kontakt:

Nasz ogródek

Śledźcie Nas na:

Jak funkcjonujemy?

Twórcza postawa nauczycieli pozwala na wprowadzanie innowacyjnych, aktywizujących metod pracy.

Przedszkole pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00
W linku poniżej znadą Państwo ramową organizację dnia

RAMOWA ORGANIZACJA DNIA (kliknij)

Tradycja
Nasze Przedszkole cieszy się już 22 - letnią tradycją.

Nasi specjaliści
W Przedszkolu pracują specjaliści wychowania przedszkolnego, logopeda, psycholog, pedagog specjalny, instruktor gimnastyki korekcyjnej, muzyk - rytmik, instruktor tańca, nauczyciel religii i inni specjaliści.
Nasza kompetentna i w pełni zaangażowana kadra gwarantuje wysoką jakość usług edukacyjnych, twórcza postawa pozwala na wprowadzanie innowacyjnych, aktywizujących metod pracy.

Prawo
Przedszkole jest placówką niepubliczną i działa na podstawie Ustawy o Systemie Oświaty i Statutu Przedszkola

Założyciel
Przedszkole uzyskało wpis do ewidencji Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku 1995, a jego założycielką jest pani mgr Danuta Polańska, pełniąca obowiązki dyrektora.